Biokamīni

Dzīva uguns Tavā kamīnā, bez skursteņa - tā ir realitāte!

 

Biokamīns – ērta un ekoloģiski tīra alternatīva tradicionālajam kamīnam.

Biokamīns sastāv no kurtuves, kurā tiek dedzināts bioetanols un korpusa. Biokamīns kalpos arī kā telpas sildošs elements ar 100% lietderības koeficentu.

Īsta liesma, nevis elektriskā spuldzīte – biokamīnā atšķirībā no elektriskajiem kamīniem, deg īsta liesma, kas komplektā ar dekoratīvām pagalēm, vai citiem elementiem dod īsta kamīna izjūtu.

Nav ne pelnu, ne dūmu, ne sodrēju, kas tā bojā tradicionālā kamīna priekšrocību sarakstu. Biokamīns nerada absolūti nekādus kaitīgus izmešus, kas varētu būt kaitīgi Jums vai telpas interjeram. Kvalitatīva biokamīnu degviela ir bez smaržas un dūmiem.

Jūsu biokamīns var atrasties jebkur, uz sienas, grīdas vai arī telpas vidū. Un tas viss ir iespējams pateicoties tam, ka nav obligātas nepieciešamības biokamīnu pieslēgt pie skursteņa vai papildus ventilācijas sistēmām.

Biokamīni tiek izgatavoti dažādām gaumēm – gan klasiskā stila, gan modernie biokamīni. Ir arī biokamīni terasei vai balkonam. Biokamīns lieliski iederas viesistabā, guļamistabā vai vannas istabā.

Biokamīns ir ērts un uzreiz pēc izsaiņošanas tas būs gatavs lietošanai.

Biokamīns ir arī lieliska dāvana Jums tuviem un mīļiem cilvēkiem.

 

 

Preces no 1 līdz 12; pavisam kopā 107

lapā
Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulu  Sarakstu 

Krītošā kārtībā

Preces no 1 līdz 12; pavisam kopā 107

lapā
Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulu  Sarakstu 

Krītošā kārtībā