Kamīni

kamīni no labākajiem kamīnu ražotājiem pasaulē

Kamīni

Uguns- viena no cilvēka eksistences pamatelementiem, pavards- mājas svētākā vieta kopš neatminamiem laikiem.

Mūsdienās kamīni ieguvuši arī stila lietas statusu. Pateicoties jaunāko tehnoloģiju čuguna un šamota kurtuvēm, kamīnu lietderības koeficients pieaudzis no 20 līdz pat 80%. Kamīni kalpo arī kā lielisks apkures risinājums. Lietojot kurtuves ar ūdens kreklu, kamīni spēj apkurināt platības līdz par 300 m2, kamīni ērti integrējami centrālās apkures sistēmās. Kamīni ar lēnās degšanas funkciju un karstā gaisa sadales sistēmu ir vieni no lētākajām un efektīvākajām apkures sistēmām.

Sērijveida Kamīni – sērijveida kamīnu risinājumi iegūst aizvien plašāku popularitāti, pret individuālo dizainu kamīniem dēļ to lētās cenas un zemajām uzstādīšanas izmaksām. Individuālo projektu kamīni cieš arī no gala rezultāta neprognozējamības, jo amatnieks nespēj parādīt vēl neveiktā darba rezultātu. Bieži kamīni izskatās stipri savādāk, kā pasūtītājs to iedomājies, neskatoties pat uz ļoti kvalitatīvu izpildījumu. Sērijveida, rūpnieciski ražotu kamīnu priekšrocība ir perfekti izstrādātais dizains un saskaņotās materiālu krāsas, par kuru ražošanu jau nobalsojuši simtiem un tūkstošiem to pircēju.

Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet simtiem dažādu sērijveidā ražotu kamīnu, un noteikti atrdīsiet sev tīkamāko un piemērotāko risinājumu.

Preces no 1 līdz 12; pavisam kopā 271

lapā
Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulu  Sarakstu 

Krītošā kārtībā

Preces no 1 līdz 12; pavisam kopā 271

lapā
Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulu  Sarakstu 

Krītošā kārtībā